Jetconnect olarak, hergün Türkiye’nin onlarca noktasındaki franchise Jetmarket şubemizden market ihtiyaçlarınızı, esnaftan çarşı ihtiyaçlarınızı, su bayilerinden suyunuzu, restorantlardan ise birbirinden lezzetli yiyecekleri dakikalar içerisinde kapınıza getiriyoruz.

Gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ihtiyaçlarınıza göre sistemlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bunu yaparken tüketicilerimizi düşünürken tüm sistemlerimizi herhangi bir kullanım ücreti veya yatırım gereksinimi olmadan “Dijital Esnaf Hareketi” projemiz kapsamında esnafımızın kullanımına sunuyoruz.

Her geçen gün büyüyen ürün ve hizmet çeşidimiz ile günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan birçok hizmeti uygulamalarımız aracılığıyla kullanıma sunuyoruz.

 

Başlıca ürün/hizmetlerimiz;
Jetmarket, Jetmarket Esnaf, Jetmarket Jeetsu, Jetmarket Mutfak ile aktif olarak tüm Türkiye’de hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Jetconnect olarak 7 gün 24 saat boyunca iş ortağı mağazalarımızın çalışma saatlerine bağlı olarak hizmet veriyor, ve siparişlerinizi entegre yeni nesil kurye sistemimiz Jetbee ile dakikalar içerisinde size ulaştırıyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için bulunduğunuz yerden ayrılmanıza hiç gerek yok, ister webten ister cebten girin, ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin ve dakikalar içerisinde siparişinizi kapınıza getirelim.

Jetbee, yeni nesil kurye sistemi olarak tüm Türkiye’deki kurye ve bayi ağımız ile her gün yüzlerce işletmeye hizmet veriyor ve binlerce gönderiyi dakikalar içerisinde alıcıya teslim ediyoruz.

  

Jetconnect var ise, hayat çok daha kolay!

Jetmarket’te ekstra ücretler, yüksek fiyatlı ürünler, tarihi geçen veya stokta olmayan ürün yok. Bunların yerine Kapıda Ödeme, Yemek Kartı ile ödeme vb. birçok kolaylık var.

Jetmarket’i tasarladığımızda, sizden aldığımız geri bildirimler ışığında sistemlerimizi geliştirdik. Geri bildirimleriniz sonucunda ortaya her daim cebinizi düşünen, ulaşılabilirlik konusunda sorunsuz çalışabilen, alışveriş sırasında harcadığınız zamanı sizi düşünerek ortadan kaldıran bir ürün ortaya çıkardık.

Jetconnect, ekibi olarak sistemlerimizi sürekli geliştirmekte ve bu sırada mevcut iş ortaklarımızın yanı sıra her geçen gün yenilerini açtığımız Franchise Jetmarket şubelerimizle ihtiyacınız olan ürünleri, en uygun fiyat garantisi, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte bulunduğunuz her yere getiriyoruz.

Türkiye’de yeni nesil online market pazarında yerimizi alarak ürün modelimizle çalışan sınırlı sayıdaki markalar arasında faaliyet gösterirken, yatırımcılarımızla birlikte hızla büyüyen ve ülkemizin her karış toprağında yer alan bir marka haline geliyoruz.

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve ekonomik şartlarını düzenlemek için uygun fiyatlı ürün politikamızla Private marka ürünlerimizle yaşantınızın her anında yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Jetconnect projesi 2019-2022 yılları arasında DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş. (DOS INDUSTRIES) bünyesinde geliştirilmiş, 2022 yılı itibariyle Jetconnect Perakende Lojistik A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Jetconnect ekibi olarak, keyifli alışverişler dileriz.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Akşemsettin Mah. Sarı Nasuh Sok. No:18/A Fatih/İstanbul, Türkiye 34080

E-Posta: info@jetconnect.com.tr

Müşteri Hizmetleri: 0850 241 3 444

Ticari Ünvan: Jetconnect Perakende Lojistik A.Ş.

Mersis No: 0484 2127 2340 0001

Sicil No: 390658-5

Vergi Dairesi/No: Fatih V.D./4842127234

KEP Adresi: jetconnectperakendelojistik@hs01.kep.tr